Hakkımda

Merhaba, ben Ferdi. 1993 yılında Samsun’da doğmuşum. 1997 ya da 1998 yılında İstanbul’a taşındık. 2016 yılından itibaren ise Bursa’da yaşıyorum.

Arayüz geliştirmeyi oldukça fazla seviyorum. Yeni bir şeyler öğrenmek, kendime yeni bir şeyler katmak bana oldukça iyi geliyor. Çoğu insan öğrendiklerini unutmamak için not alır. Ben tam aksine eğer unutursam onu tekrar araştırıp tekrar beyin yormayı seviyorum. Neden böyleyim bilmiyorum ancak araştırırken öğreniyorum diyebilirim.

2009 yılından itibaren HTML arayüzleri yapıp bunlarla haşır neşir oldum. 2014 yılından itibaren ise profesyonel bir adım atıp bu yolda ilerlemeye karar verdim.

Bloğumdan da gördüğünüz üzere öğrendiğim şeyleri size aktarmayı seviyorum.

Bazen yaptığım küçük çaplı projeleri, arayüzleri github profilimde paylaşıyorum. Bazen de yaptığım çizimleri başkasına ilham olabilmek adına dribbble profilimde paylaşıyorum.

Çalışma masam yazısına gitmek için tıklayın.

Projelerimi ve müşterilerimin çalışmalarını yaptığımı masam işte bu. Dağınık olmayı kesinlikle sevmiyorum. Her zaman tertip ve düzene önem vermişimdir. Düzenli olmak bana enerji veriyor diyebilirim.

Sizin de Front-End veya WordPress tema yaptırma konusunda ihtiyacınız varsa benimle e-posta adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.